a
0354
666 66 66
Çağrı Merkezi
Cumhurbaşkanı Yardımcımız Belediyemizi Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay bir dizi temasta bulunmak üzere Yozgat'a geldi. İlk olarak Belediyemizi ziyaret eden Oktay’a Belediye Başkanımız Celal Köse sunum yaptı.

Belediyemizi ziyaret eden Oktay, 'Yozgat’ın gururu' tezahüratları ile karşılandı. Yozgat Belediyesi önünde hemşerileri ile selamlaşan Cumhurbaşkanı Yardımcımız, daha sonra Belediye Başkanımızdan brifing aldı.

Belediyemizin şeref defterini imzalayan Oktay, Başkanımıza hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay, "Yozgat Belediye Başkanımız Celal Köse’yi ziyaret ederek, şehirde yapılan çalışmaları ve yapılacak olan projeleri değerlendirdik" dedi.

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Celal Köse, “Ülkemizin ve ilimizin gururu Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay’ı ağırlamaktan büyük onur duyduk. Kendileri yapacağımız projeleri yakından takip ediyor. Her zamanda bizlere destek veriyor. Bugün belediyemizde Cumhurbaşkanı Yardımcımıza sunum yaptık. İstişarelerde bulunduk. Destek sözü aldık. Kendilerine yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.